Swish - środki czystości Warszawa

DLACZEGO PREPARATY I ŚRODKI CZYSTOŚCI FIRMY Środki czystości firmy SWISH ?

SĄ BARDZO SKUTECZNE

Nasi polscy klienci potwierdzają, że nasze preparaty i profesjonalne środki czystości pod względem skuteczności należą aktualnie do ścisłej czołówki na rynku.

MAJĄ KONKURENCYJNE CENY

Jednak podstawowym czynnikiem wpływającym na obniżenie kosztów wykonania usług dzięki zastosowaniu preparatów firmy Swish jest ich skuteczność. Umycie nawet silnie zabrudzonej powierzchni można uzyskać za pierwszą próbą, co znakomicie obniża zarówno pracochłonność jak i zużycie środków czystości. Ponadto wszechstronność działania niektórych naszych preparatów umożliwia w czasie wykonywania zabiegu mycia równoczesne wykonanie zabiegu dezynfekcji zmywanej powierzchni oraz usunięcie przykrych zapachów.

POSIADAJĄ WYMAGANE NA POLSKIM RYNKU CERTYFIKATY

Firmy które zdecydują się na zmianę dotychczas stosowanych środków czystości na preparaty firmy Swish mogą być pewne, że ich ekipy sprzątające nie muszą się obawiać jakichkolwiek zastrzeżeń ze strony polskich instytucji kontrolnych typu Sanepid itp. Dyrektywy UE, które w Polsce obowiązują od 1.IX.2006 dopuszczają stosowanie tylko takich chemicznych środków czystości, które nie zawierają składników niebezpiecznych dla środowiska naturalnego. Ponieważ te kryteria spełniają wszystkie nasze preparaty, nasi klienci nie muszą obawiać się konieczności wymuszonej nagłej zmiany źródła zaopatrzenia firmy w profesjonalne środki czystości.

GWARANCJA SZYBKIEJ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Swish Polska posiada magazyn centralny w Warszawie, w którym stale utrzymywane są zapasy materiałowe gwarantujące dostawę do dowolnego klienta w Polsce w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia.

BEZPŁATNE SZKOLENIA I DORADZTWO TECHNICZNE

Swish Polska na życzenie swoich klientów organizuje bezpłatne szkolenia w zakresie profesjonalnego wykonywania usług związanych z utrzymaniem czystości.Pliki do pobrania