Swish środki czystości

DLACZEGO PREPARATY FIRMY Środki czystości firmy SWISH ?

SĄ BARDZO SKUTECZNE

Nasi polscy klienci potwierdzają, że nasze preparaty pod względem skuteczności należą aktualnie do ścisłej czołówki na rynku.

MAJĄ KONKURENCYJNE CENY

Jednak podstawowym czynnikiem wpływającym na obniżenie kosztów wykonania usług dzięki zastosowaniu preparatów firmy Swish jest ich skuteczność. Umycie nawet silnie zabrudzonej powierzchni można uzyskać za pierwszą próbą co znakomicie obniża zarówno pracochłonność jak i zużycie środków czyszczących. Ponadto wszechstronność działania niektórych naszych preparatów umożliwia w czasie wykonywania zabiegu mycia równoczesne wykonanie zabiegu dezynfekcji zmywanej powierzchni oraz usunięcie przykrych zapachów.

POSIADAJĄ WYMAGANE NA POLSKIM RYNKU CERTYFIKATY

Firmy które zdecydują się na zmianę dotychczas stosowanych środków czyszczących na preparaty firmy Swish mogą być pewne że ich ekipy sprzątające nie muszą się obawiać jakichkolwiek zastrzeżeñ ze strony polskich instytucji kontrolnych typu Sanepid i.t.p. Dyrektywy UE które w Polsce obowiązują od 1.IX.2006 dopuszczają stosowanie tylko takich chemicznych środków czyszczących które nie zawierają składników niebezpiecznych dla środowiska naturalnego. Ponieważ te kryteria spełniają wszystkie nasze preparaty nasi klienci nie muszą obawiać się konieczności wymuszonej nagłej zmiany źródła zaopatrzenia firmy w środki czystości.

GWARANCJA SZYBKIEJ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Swish Polska posiada magazyn centralny w Warszawie w którym stale utrzymywane są zapasy materiałowe gwarantujące dostawę do dowolnego klienta w Polsce w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia.

BEZPŁATNE SZKOLENIA I DORADZTWO TECHNICZNE

Swish Polska na życzenie swoich klientów organizuje bezpłatne szkolenia w zakresie profesjonalnego wykonywania usług związanych z utrzymaniem czystości.Pliki do pobrania